کد مطلب: 1495   |    تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۹:۵۴:۰۲
رئیس شورای تخصصی فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس تاکید کرد: همه واحدها و مراکز دانشگاهی...

به گزارش زرقان ما ؛  دکتر علی اکبر عارف در جلسه معاونان و مدیران فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس که به میزبانی واحد زرقان در سالن کنفرانس این واحد دانشگاهی برگزار شد بیان کرد: تدوین برنامه‌های فرهنگی با رویکرد قرآنی از رئوس برنامه‌های فرهنگی دانشجویی واحدهای دانشگاهی استان در سال آتی خواهد بود. ترویج برنامه های فرهنگی دانشجویی و معنوی با رویکرد قرآنی در راستای حفظ آرمانها و ارزشهای نظام مقدس جمهوری اسلامی در دستور کار حوزه فرهنگی دانشجویی معاونین و مدیران این استان است.

 

امام جمعه زرقان نیز گفت: کار فرهنگی بسیار کار سختی است، هم تدبیر و هم درایت و هم زکاوت و هوشمندی کسانیکه برنامه ریزی می‌کنند و ظرافت در برنامه ریزی بتدریج خودش را نشان می‌دهد.

 

حجت‌الاسلام محمد هادی ربانی شیرازی افزود: یکی از نگرانی‌های بزرگ و اضطرابهایی که برای همه ما موجود است وضعیت فکری، عقیدتی و اجتماعی جوانان و دانشجویان ما در جامعه است و اینکه جوانان چقدر در مسائل پیرامونشان تاثیرگذار هستند. ما بنده خدا و مطیع امر او هستیم، باید خیلی آرام بود و با سعه صدر به مجموعه دانشگاه آرامش دادو به حرف دانشجو گوش داد تا مشکلاتشان حل شود.

 

در این جلسه طرح کانون شهروند مسئول با موضوع امر به معروف و نهی از منکر که مجری آن معاونت فرهنگی دانشجویی واحد زرقان حسین کارگر بودند ارائه شد و مصوب شد که در سطح دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس اجرایی شود.

تازه ترین مطالب