کد مطلب: 1491   |    تاریخ انتشار: ۲۰ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۸:۴۷
طرح هر مسجد یک حقوقدان در مسجد امام جعفر صادق (ع) دهستان رحمت آباد زرقان با همکاری کانون بسیج حقوق دانان ،...

به گزارش زرقان ما ؛ طرح هر مسجد یک حقوقدان در مسجد امام جعفر صادق (ع) دهستان رحمت آباد زرقان با همکاری کانون بسیج حقوق دانان ، رئیس دادگستری و فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه زرقان برگزار شد.

 

سرگرد پاسدار شهرام قاسمی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه زرقان با بیان اینکه با برگزاری این طرح میزان آگاهی حقوقی شهروندان افزایش می یابد، گفت: یکی از وظایف مهم کانون بسیج حقوقدانان بحث توسعه فرهنگ حقوقی و بالا بردن سطح آگاهی حقوقی جامعه و آشنایی شهروندان با حقوق شخصی و اجتماعی است که این فرهنگ عامه بوده و باید هر روز گسترش یابد.

 

وی افزود: همچنین با توجه به اینکه فرهنگ و سبک زندگی‌ها تا حدودی در جامعه تغییر و به سمت فرهنگ غربی رفته است، بحث توسعه فرهنگ حقوقی برای بهبود وضعیت می‌تواند موثر و کمک باشد، و همچنین برگزاری موفق طرح هر مسجد یک حقوقدان می تواند باعث آگاهی مردم از حقوق شهروندی شود.

 

این طرح که با حضور رئیس دادگستری بخش زرقان و هیئت همراه، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه زرقان و دیگر مسؤولان و قشرهای مختلف مردم  در مسجد امام جعغر صادق (ع) دهستان رحمت آباد برگزار شد مسائل و مشکلات حقوقی،اجتماعی،فرهنگی و قضایی از طرف مردم در برنامه پرسش و پاسخ در راستای طرح “هر مسجد یک حقوقدان” بیان شد که در ادامه رئیس دادگستری و فرمانده سپاه زرقان به سوالات و مشکلات مردم پاسخ دادند.

photo_2018-03-11_11-08-40 photo_2018-03-11_11-09-13 photo_2018-03-11_11-09-24

تازه ترین مطالب