کد مطلب: 1400   |    تاریخ انتشار: ۲۰ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۶:۴۸
امام جمعه موقت زرقان گفت : اقامه جماعت این فریضه الهی موجب همدلی و ارتقای معنویت کارکنان می‌شود، ۲۲ بهمن ۵۷...

به گزارش زرقان ما ؛ حجت الاسلام و المسلمین جعفری امام جمعه موقت زرقان در خطبه نماز جمعه امروز با اشاره به مراسم تکریم و معارفه بخشدار زرقان گفت : تودیع و معارفه برای تمام مسؤولان از جمله شهردار،بخشدار و رئیس آموزش وپرورش انجام می شود و این مسؤولان باید با همت و تلاش برای مردم بکوشند و بدانند که تمام مسؤولیت ها یکی روزی از بین میروند و به کسان دیگری واگذار می شوند.

 

خطیب نماز جمعه این هفته زرقان بر ترویج فرهنگ نماز جماعت در ادارات تاکید کرد و گفت: اقامه جماعت این فریضه الهی موجب همدلی و ارتقای معنویت کارکنان می‌شود.

 

وی با اشاره به سالروز پیروزی انقلاب اسلامی بیان کرد : بعد از رحلت پیامبر (ص) مردم فوج فوج به مکه هجوم  آوردند و حرکت شیعه برای ظهور امام زمان (عج) از آن زمان آغاز شد و سیر صعودی از آن لحظه تاکنون ادامه دارد و نقطه عطف این سیر صعودی می توان به حکومت امیرالمومنین بعد از 25 سال خانه نشینی،قیام امام حسین (ع)،جهاد علمی امام محمد باقر (ع) و انقلاب کنونی اسلامی ایران اشاره کرد.

 

حجت الاسلام و المسلمین جعفری تاکید کرد : دشمنان برای جمع و قطع کردن این جریان و برای زمین زدن این انقلاب هرچه داشته اند را رو کرده اند و حتی اعتراضات مردم به گرانی ها را به نفع خود تمام کردند،ولی دشمنان باید بدانند این حرکت صعودی شیعیان قطع نشدنی است.

 

خطیب نماز جمعه این هفته زرقان با اشاره به گرامیداشت یوم الله ۲۲ بهمن گفت :  ۲۲ بهمن ۵۷ نقطه عطفی در تاریخ جهان معاصراست و مردم زرقان بار دیگر همزمان با ملت ایران با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن مشت محکمی بر دهان یاوه گویان خواهند زد.

 

امام جمعه موقت زرقان ادامه داد : اگر برخی از دولت مردان با سیاست لبخند با گرگ احمدی روشن ها را از ما گرفتند اما هزاران جوانانی هستند که در رکاب رهبری و انقلاب اسلامی قدم بر میدارند و با این حرکت در روز 22 بهمن ظلم ها و اختلاس ها را تایید نمی کنیم و انزجار خود را نسبت به دشمنان و به ویژهخوارانی که خون ملت را داخل شیشه می کنند را اعلام می داریم.

تازه ترین مطالب