کد مطلب: 1215   |    تاریخ انتشار: ۹ دي ۱۳۹۶ - ۲۱:۰۶:۰۶
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه زرقان گفت : به مناسبت 9 دی سالروز بصیرت آفرینی مردم و خاموش شدن شعله فتنه سال 88...

سرگرد پاسدار شهرام قاسمی  فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه زرقان در گفت گو با خبرنگار زرقان ما ؛ با اشاره به گرامیداشت 9 دی افزود :فتنه سال 88 فتنه ای بزرگ، برنامه ریزی شده و دقیق بود که دشمن با تمام توان و قوا درصدد اجرای آن برآمد و اصل ولایت فقیه و جمهوریت نظام را هدف قرار دادند اما با بصریت مردم ایران در نهم دی و هدایتهای هوشمندانه رهبر معظم انقلاب اسلامی، این فتنه خنثی شد.

 

سرگرد پاسدار شهرام قاسمی بیان کرد :9دی روزپیوند امت با ولایت و روز بصیرت افزایی نامگذاری شده است وبرخی تصور می کنند که این روز باید به فراموشی سپرده شود،در حالی که روز به روز بر اراده مردم نسبت به انقلاب ونظام مستحکم تر می شود.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه زرقان ادامه داد:ما ملت ایران به عنوان وظیفه و تکلیف همچون سال های گذشته، امسال و سال های آینده این حماسه را گرامی میداریم.

 

وی افزود: به  مناسبت 9 دی سالروز بصیرت آفرینی مردم و خاموش شدن شعله فتنه سال 88 در زرقان برنامه های مختلفی  تدوین شده است.

 

سرگرد پاسدار شهرام قاسمی درپايان افزود:برای بزرگداشت حماسه نهم دی برنامه های متنوعی پیش بینی شده است که از مهمترین آنها می توان به برگزاری مراسم گرامیداشت در شرکت پگاه،مدرسه دخترانه فاطمیه زرقان،شهرلپویی،مسجد جامع زرقان،مدرسه پسرانه برادران توکلی زرقان،روستای رحمت آباد،دانشگاه فرهنگیان با سخنران برجسته کشوری و همچنین نشست شورای فرهنگی عمومی با همکاری دفتر امام جمعه در زرقان و اکران فیلم سینمایی اشنوگل در 2 سانس با حداقل هزينه و با هدف روحيه استكبار ستيزي و دشمن شناسي بين مردم در فرهنگسرای سرو زرقان اشاره کرد.

تازه ترین مطالب