کد مطلب: 1195   |    تاریخ انتشار: ۳۰ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۹:۵۹
تصاویر بدون حجاب یانگوم درکنار پرچم ایران در سفارت ایران منتشر شده که لازم می بود وزیر بهداشت یک روسری به...

به گزارش زرقان ما ؛ وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از “لی یونگ ئه” بازیگر نقش ” یانگوم” در سریال “جواهری در قصر” به دلیل کمک انسان دوستانه ۵۶ هزار دلاری به زلزله زدگان غرب کشوردر محل سفارت جمهوری اسلامی ایران در سئول تقدیرکرد.

 

در این تصویر وزیر بهداشت درمان و آموزش پرشکی با بازیگر بدون حجاب نقش یانگوم دیدار کرده است که انتظار می رفت دقت بیشتری روی حجاب این خانم داشته باشد.

 

نکته قابل توجه این است که یانگوم پیش از این بارها به ایران آمده و در هر سفر خود شئونات ایران و قوانین را رعایت کرده و قطعاً مشکلی با رعایت نوع پوشش خود نداشته است اما بد سلیقگی مسئولان سفارت ایران در کره جنوبی منجر به این موضوع شده است.

 

قابل توجه است که تمامی قوانین جمهوری اسلامی ایران از جمله “حجاب” در اماکن دیپلماتیک جمهوری اسلامی هم باید برقرار باشد و حتی برای شرکت در جشن‌هایی که سفارتخانه‌های ایران برگزار می‌کنند باید رعایت حجاب توسط مدعوین رعایت شود.

 

این اقدامات اگرچه بشردوستانه بوده و باعث افزایش مودت میان مردم دو کشور می شود اما حضور یانگوم در سفارت ایران می بایست تابع قوانین ایران صورت بگیرد.

 

اکنون که تصاویر بدون حجاب یانگوم درکنار پرچم ایران در سفارت ایران منتشر شده که لازم می بود وزیر بهداشت یک روسری به عنوان هدیه به خانم «لی یونگ ئه»  بازیگر نقش یانگوم هدیه می داد.

 

photo_2017-12-21_10-41-42

تازه ترین مطالب