کد مطلب: 1160   |    تاریخ انتشار: ۵ آذر ۱۳۹۶ - ۲۱:۲۵:۰۶
حماسه آفرینی‌ها و فداکاری‌های بسیج تنها محدود به دوران دفاع مقدس نبود و بسیج در تمامی افتخارات نظام جمهوری...

به گزارش زرقان ما ؛ بسیج به عنوان نماد ولایتمداری، ایستادگی و شجاعت در تاریخ دستاوردهای انقلاب اسلامی همواره بر تارک انقلاب اسلامی خواهد درخشید و برای همیشه جاودانه تاریخ خواهد ماند.

 

بسیج هر جا به وجود او نیاز است مخلصانه، بی‌ادعا و گمنام ایثار می‌کند و بار مشکلات را به دوش می‌کشد که مفهوم ذات بسیج است.

 

حماسه آفرینی‌ و فداکاری‌های بسیج تنها محدود به دوران دفاع مقدس نبود و در تمام دوران حیات انقلاب اسلامی حضور این نهاد ارزشمند مردمی مشهود است و در تمامی افتخارات نظام جمهوری اسلامی سهیم بوده و بسیجیان در تمامی عرصه‌های علمی و دفاع از ارزش‌های انقلاب همواره الگو و پیشگام بوده‌اند.

 

بسيجي گرچه مرد ميدان هاي خطر و فداكاري است، اما فقط براي آن روزها نيست، هر روز و هر هفته از آن بسيج است و راه نجات نيز حضور جانانه آنان در ميدان است.

 

احساس مسئولیت و تعهد در برابر انقلاب مهمترین و بارزترین ویژگی بسیج است و بسیجیان به بهترین نحو وحدت و همدلی مردم ایران در دفاع از میهن اسلامی را به ظهور رسانده‌اند.

 

هفته مبارک بسیج، فرصت مغتنمی است برای بازخوانی مجاهدتها، ایثارها و مقاومتهای بسیجیان عزیز؛فرا رسیدن هفته بسیج و سالروز تاسیس این نهاد مقدس را به همه بسیجیان تبریک گفته و عزت و سرافرازی همه آنها را در پرتو عنایات امام عصر(عج) و منویات رهبر معظم انقلاب از خداوند متعال مسالت داریم.

تازه ترین مطالب