کد مطلب: 1053   |    تاریخ انتشار: ۲۴ تير ۱۳۹۶ - ۱۷:۵۰:۴۴
بخشدار زرقان گفت :گام بزرگی را جهت خدمت به قشر زحمتکش کارگران و خانواده تحت پوشش تامین اجتماعی جهت درمان...

به گزارش  زرقان ما ؛ به مناسبت هفته اداره امور مالیاتی و هفته تامین اجتماعی فرشادکوشا بخشدار به همراه امام جمعه زرقان حجت الاسلام و المسلمین محمدهادی ربانی شیرازی ،مختاری مسؤول بسیج ادارات و کارخانه جات و خارستانی معاون سیاسی،اجتماعی بخشداری از ادارات  بازدید کردند.
درحاشیه این بازدید از شعبه بانک رفاه زرقان جهت وضعیت خدمات رسانی به افراد تحت پوشش تامین اجتماعی و ارباب رجوعان نیز بازدید به عمل آمد.

دراین بازدید فیروزی رئیس اداره امور مالیاتی و نادری رئیس اداره تامین اجتماعی بخش زرقان ضمن تشریح عملکرد و بیان فرآیند انجام امور و خدمات ارائه شده به مردم به بیان مسائل و مشکلات حوزه کاری خود پرداختند.
امام جمعه شهر زرقان در اداره تامین اجتماعی با بیان اینکه کادر شاغل در تامین اجتماعی انسان هایی شریف،خدوم وشایسته هستند که در کمال صداقت به  ارائه خدمت به مردم مبادرت مینمایند ابراز امیدواری کرد و گفت : ادارات با نهادها میبایست تعامل بیشتری داشته باشند تا بهبود کیفیت در ارائه خدمات حاصل گردد.
بخشدار زرقان نیز با تبریک این هفته عملکرد اداره تامین اجتماعی را مثبت ارزیابی کرد و افزود:تعامل خوب اداری برقرار است و در این راستا گام بزرگی را جهت خدمت به قشر زحمتکش کارگران و خانواده تحت پوشش تامین اجتماعی جهت درمان افراد  با هماهنگی شهرداری و شورای اسلامی و کانون بازنشستگان تامین اجتماعی برداشته ایم که منجر به احداث درمانگاه تامین اجتماعی بخش زرقان خواهد شد که برآنیم با هماهنگی معاونت درمان تامین اجتماعی و حضور مسؤولان استانی  کلنگ این مجموعه بزرگ را در دهه ی کرامت به زمین بزنیم تا عملیات اجرایی آن آغاز گردد.
کوشا بخشدار زرقان درادامه ضمن عرض خسته نباشید و سرکشی از پرسنل اداره امور مالیاتی با اشاره به نام گذاری سال جاری از سوی مقام معظم  رهبری بعنوان سال اقتصاد مقاومتی،تولید و اشتغال، اقدامات صورت گرفته از سوی اداره امور مالیاتی بخش زرقان در راستای ایجاد رونق اقتصادی در صنایع بخش با تخفیف جرائم و ارائه تخفیفات به مودیان مالیاتی از سوی بخشداری باهمکاری اداره امور مالیاتی قابل توجه دانست  و برلزوم ایجاد بستر مناسب در جهت محقق شدن در آمدهای مالیاتی باتوجه و تشخیص واقع وضعیت معیشتی مردم تاکید کرد.
بخشدار زرقان خواستار پیگیری ایجاد کارگروه و اجرائی شدن طرحی جامع جهت اشخاص حقیقی و حقوقی جهت فرارهای مالیاتی شد‌.

تازه ترین مطالب